İSTANBUL Tam Gün Yaz Kampı 2024

Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape

İSTANBUL Tam Gün Yaz Kampı 2024

2 haftada 20 saat Ingilizce, 20 saat spor & çok daha fazlası !

Yaz Kamplarımız Hakkında

DDLC Academy ve Sylvan Learning Yaz Kampları çocuğunuzu STEM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Matematik), sanat, spor ve İngilizce dünyalarındaki yeni ve eğlenceli deneyimlerle tanıştırmanın harika bir yoludur!

Çocuğunuz ister robotların nasıl yapıldığını öğrenmek, ister kendi video oyununu tasarlamakla ilgileniyor olsun, kamp programımız onlara bu alanlarda hem teorik bilgileri hem de pratik becerileri kazandıracak bir ortam sunar. Sadece gelecekteki mühendis ve kodlayıcılarınız için değil, aynı zamanda gelecekteki sanatçılarınız ve sporcularınız için de programımız dop dolu! Sanat ve el sanatları aktivitelerimiz, her yaş grubuna yönelik eğlenceli ve teşvik edici olup, spor ve oyunlarımız çocuğunuzun rahatı ve güvenliği için en kaliteli tesislerde profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Tüm Sylvan kampları İngilizce olup, çocuklarınıza İngilizce becerileri konusunda faydalı deneyimler ve pratikler sağlayacaktır.

Kamp Tema & Tarihleri

Her hafta çocuğunuzun öğrenimini genişletmek için tasarlanmış farklı eğitim temaları vardır.

Robotik, Kodlama, Mühendislik, Sanat ve El Sanatları programlarımızın tamamı bu temalar üzerine kuruludur. Bu, öğrencilerimizin her konu arasında bilişsel bağlantılar kurmasına yardımcı olur ve bu da uzun vadede öğrenmelerini güçlendirir.

Haftalık temalarımız eğlenceli ve eğitici olup her biri çeşitli yaşlardaki çocukların çevreyi koruma, seyahat etme, hayvanlar ve şehirler gibi ortak ilgi alanlarına uygundur.

Kamp Tarihleri:

Haftada 2 gün, 3 gün ve 5 gün opsiyonları ile 1 haftadan 6 haftaya kadar

Kamp Programı

10:30 - 16:00, 5 saat 30 dakika

Notlar:

Event Detail

  • Dates24 Haziran - 09 Ağustos 2024
  • Duration1 - 7 hafta
  • LocationKemer Country, İstanbul